<oembed><version>1.0</version><provider_name>RomTek</provider_name><provider_url>https://clienti.webdesk.ro/romtek/en</provider_url><author_name>RomTek</author_name><author_url>https://clienti.webdesk.ro/romtek/en/author/romtek/</author_url><title>SDS6000L 2 &#x2013; osciloscoape compacte</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="M46JBQikjt"&gt;&lt;a href="https://clienti.webdesk.ro/romtek/en/sds6000l-2-osciloscoape-compacte/"&gt;SDS6000L 2 &#x2013; osciloscoape compacte&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://clienti.webdesk.ro/romtek/en/sds6000l-2-osciloscoape-compacte/embed/#?secret=M46JBQikjt" width="600" height="338" title="&#x201C;SDS6000L 2 &#x2013; osciloscoape compacte&#x201D; &#x2014; RomTek" data-secret="M46JBQikjt" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;